Obchodní podmínky

Majitelka a provozovatelka zásilkového internetového obchodu:

Michala Šmikmátorová
Údolní 52
602 00  Brno

IČO: 66577004

e-mail: smikmi@tvorivyamos.cz

Bankovní spojení: 2500398480/2010

 

1. Objednávka a uzavření smlouvy

Objednávka potvrzená zákazníkem na www.drevena-razitka.cz je návrhem kupní smlouvy. Smlouva vzniká samotným dodáním zboží. Kupující může považovat objednávku za přijatou po obdržení potvrzení o přijetí na e-mail. V případě nesrovnalostí v potvrzené objednávce se obraťte na e-mail smikmi@tvorivyamos.cz nebo volejte +420 776585038.

2. Dodací a platební podmínky

Platba:

Po potvrzení objednávky obdržíte na e-mail fakturu a pokyn k platbě včetně všech potřebných údajů. Objednané zboží zasíláme zpravidla do 3 pracovních dnů od přijetí platby na účet 2500398480/2010, v případě zboží, které není momentálně skladem nebo technických potíží vás budeme informovat o termínu dodání individuálně.

Poštovné a balné:

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty jako doporučený balík/psaní. Cena poštovného je standardně 60 Kč, v případě balíku velkých rozměrů a hmotnosti si vyhrazujeme právo upravit výši poštovného dle ceníku České pošty. O případné změně výše poštovného budeme kupujícího vždy informovat e-mailem. Balné je započteno v ceně poštovného.

V případě platby na dobírku bude k poštovnému připočtena částka 50 Kč.

Převzetí zboží od přepravce:

Kupující je povinen zkontrolovat neporušenost obalu. Pokud převezme zjevně poškozenou zásilku, musí případnou reklamaci uplatňovat na přepravci, nikoli na prodávajícím.

3. Právo na odstoupení od smlouvy

Kupující má právo vrátit zboží bez udání důvodu do 14 dnů ode dne jeho obdržení.

Toto zboží může být přijato zpět za těchto podmínek:

Zboží musí být nepoškozené, neporušené a schopné dalšího prodeje. Kupující musí ke zboží přiložit doklad o zaplacení nebo jeho kopii.

Peníze za zboží budou vráceny na účet kupujícího po odečtení nákladů na poštovné do 14. pracovních dnů od obdržení vráceného zboží.

4. Reklamace

Reklamovat lze pouze zboží zakoupené u prodejce. Reklamované zboží zasílejte na adresu: Michala Šmikmátorová, Údolní 52, Brno, 602 00. Reklamace bude vyřízena do 30 dnů po obdržení reklamovaného zboží. Spolu s reklamovaným zbožím je nutné zaslat i kopii potvrzení o zaplacení a stručný popis závady.

Neodstranitelné vady:

Jde-li o neodstranitelnou vadu, bude zboží vyměněno za bezvadné, nebo bude kupujícímu vrácena cena zboží.

5. Ochrana osobních údajů

Internetový obchod www.drevena-razitka.cz podle zákona číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů zpracovává osobní data a uchovává je v interní databázi firmy. Zpracované údaje jsou plně chráněny před zneužitím a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Osobní údaje, které uvádíte při nákupu, jsou nezbytné pro vaši identifikaci jako kupujícího. Používáme je pouze k realizaci a zaúčtování platby za nakoupené zboží, za účelem správné dodávky zboží a ke komunikaci s Vámi.

Používáním internetového obchodu www.drevena-razitka.cz souhlasíte se shromažďováním a užíváním informací o Vás a Vašich nákupech.

Nejsme plátci DPH.

Tyto obchodní podmínky vstupují v platnost dnem 1. 1. 2017.

L1070172