O nás

Jsme dvě sestry Michala a Pavla, které se rozhodly spojit síly na prostoru jednoho kreativního e-shopu.

Michala

kreativní sklony od dětství, nejspíš po jedné z babiček a tak se stalo, že od roku 2014 vytváří dva časopisy s výtvarnou tematikou Amos a Golem. Značnou náplní její práce je příprava návodů krok za krokem na užitečné či naprosto neužitečné krásy pro rodinné a školní tvoření. K tomu přidejme velký kus nezbytné redaktorské činnosti a spolupráci s P. na jejich oblíbených kuchařských knihách pro děti.

Oblíbená činnost: cestování po světě za inspirací, řemesly, odlišnými kulturami, pojídání asijských jídel, focení, výlety všeho druhu. Její část zdejšího e-shopu jsou dřevěná razítka. O velké cestě do Indie, kde vznikl nápad na prodej těchto ručně vyřezávaných razítek se dočtete ZDE.

Pavla

Vyzkoušela řadu činností od provozování hospody až po dětský časopis. Dnes se živí marketingovou a redaktorskou činností a k tomu tvoří krásné knížky pro děti s kvízy, rébusy a dalšími srandičkami a také dětské kuchařské knihy plné veselých příběhů zvířecí partičky. Pokud byste chtěli vlastnit všechny její knihy, začněte stloukat pořádnou knihovnu, aby se vám tam všechno vešlo.

Nápady na nové projekty k ní přicházejí hlavně v noci a nedají pokoj, dokud se nezačnou poslušně realizovat. Ve volném čase jezdí na wellness pobyty, ze kterých druhý den odjíždí domů pracovat. Má pod palcem zdejší nabídku výtvarných potřeb.